3.5 C
Tirana
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023
Ballina Etiketimet Pranga

Etiketim: pranga

Nga dhuna te vjedhja, vihen në pranga 10 persona në Tiranë

0
Dhjetë persona janë vënë në pranga nga policia pasi dyshohet se kanë kryer vepra të ndryshme penale. Policia ka arrestuar një 23-vjeçar pasi akuzohet...

Itali/ Pranga për dy të rinjtë shqiptarë, ishin bërë ‘tmerr i...

0
Më shumë se tre vjet pas vjedhjes së kryer ndaj picerisë “Roba da Matti”, në komunën Scandiano në Itali, autoritetet kanë arritur të identifikojnë...

Itali/ Kultivuan 3 mijë rrënjë kërpi në një kasolle, në pranga...

0
  Dy shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë italiane, pasi akuzohen për kultivim kanabisi. Policia sekuestroi një kasolle ku ishin mbjellë tre mijë bimë kërpi...

Sherr mes shqiptarëve dhe italianëve në një klub nate, 6 persona...

0
Në orën 2 të mëngjesit përballë hyrjes së klubit të natës, italianë dhe shqiptarë u përballën me njëri-tjetrin, të gjithë të dehur. Në vendngjarje për...

Polici i Operacionales “taksi” e Ervis Martinaj, pranga 28-vjeçarit, ja vendet...

0
Një agjent i Forcave të Posaçme Operacionale është arrestua diten e sotme nga  policia e  Lezhës, pasi mbi  28 vjeçarin peshon akuza  se i...

Lezhë/Ushtroi dhunë ndaj bashkëshortes së tij, vihet në pranga 31-vjeçari

0
Një 31-vjeçar është arrestuar në Lezhë, pasi ushtronte dhunë ndaj bashkëshortes. Mësohet se pasi shtetasi me iniciale M.P., ka ushtruar dhunë, uniformat blu kanë lëshuar...

Fshihte armën në magazinën e lokalit, bie në pranga 46 vjeçari...

0
Policia e Lezhës ka vënë në pranga një 46-vjeçar i identifikuar si shtetasi Viktor Lleshaj,  pasi gjatë kontrollit në  magazinën e lokalit të cilin...

Qarkullonte me armë zjarri, vihet në pranga 40-vjeçari në Tiranë

0
Policia e Shtetit ka njoftuar sot përmbylljen e një operacioni policor në Tiranë për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e armëmbajtjes pa leje.Si...

Ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar, vihet në pranga 42-vjeçari nga Tirana

0
Lulzim Halili 42-vjeç, banues në Tiranë, është vënë në pranga me qëllim ekstradimi i akuzuar për veprën penale “Pjesëmarrje në grup kriminal me qëllim...

Gjenden dhe sekuestrohen 70 bimë kanabis në Mallakastër, në pranga 39-vjeçari

0
70 bimë narkotike janë gjendur dhe sekuestruar në Mallakastër ditën e sotme, ku si pasojë është vënë në pranga autori pasi tentoi të largohej...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS