Si u kap ne Durres peshkaqeni 500 kilogramesh – Lajmi i Fundit – Lajme

0
93
Gjigandi

Një peshkaqen është kapur në ujërat e detit Adriatik nga peshkatarët durrsakë. Peshkarexha “Meduza” ka nxjerrë në breg peshkaqenin që, sipas peshkatarëve, është i llojit tigër. Ai ka rënë në rrjetat e peshkatarëve në një thellësi prej afro 170 metrash dhe peshon afërsisht 500 kilogramë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu