fbpx
16 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Operacioni

Etiketim: Operacioni

Operacioni kundër kanabisit, reagon Lleshaj: Në pranga edhe dy policë…

0
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar lidhur me operacionin e zhvilluar ditën e sotme në vendin tonë, ku kanë rënë në pranga të...

Këshilla udhëtimi pas ndonjë operacioni

0
Megjithëse vjen me ndërlikimet e saj, një pushim pas operacionit mund të ofrojë një përvojë rinovuese. Ndërsa ju duhet t’i jepni trupit tuaj kohën e...

Këshilla udhëtimi pas ndonjë operacioni

0
Megjithëse vjen me ndërlikimet e saj, një pushim pas operacionit mund të ofrojë një përvojë rinovuese. Ndërsa ju duhet t’i jepni trupit tuaj kohën e...

Miley Cyrus i nënshtrohet një operacioni

0
Miley Cyrus i është nënshtruar një operacioni të kordonit vokal, pasi u shtrua në spital muajin e kaluar, njofton People. Mjekët zbuluan se kishte probleme...

Operacioni i policise ne Durres, shoqerohen ne komisariat 23 persona –...

0
Gjatë kontrollit të kësaj të premtje në Portin e Durrësit janë shoqëruar 23 persona. Në kuadër...

Operacioni “Alpet”, sekuestrohen 8 kamionë me lëndë drusore ne Shkoder, gjoba...

0
Drejtoria Vendore e Policisë Shkodër në bashkëpunim me Inspektoriatin e Mjedisit kanë arritur të parandalojnë prerjen e paligjshme të pyjeve.   ...

Arrestohet anetari i treti i gjobvenesve, operacioni ‘Perseritesi’ vazhdon – Lajmi...

0
Policia e Tiranës dhe Prokuroria e Krimeve të Rënda kanë zhvilluar një operacion të koduar si “Përsëritësit“ për goditjen e veprimtarisë...

Operacioni anti-mall ve ne pranga zyrtarin e Policise se Tiranes. Ja...

0
Një operacion anti drogë i cili ka përfshirë pothuajse të gjithë territorin e vendit ka arritur të vërë në pranga një...

Operacioni “Kuito” mund të jetë dekonspiruar – Lajmi i Fundit

0
Katër ditë pas operacionit “Kuito”, ku u kapën 137 kg kokainë dhe u arrestuan dy persona, hetuesit kanë dyshime se operacioni mund të jetë...

Si u zbulua kokaina me skaner në Greqi, roli i DEA...

0
Pamjet të reja janë publikuar nga operacioni që u zhvillua në portin e Pireut në Greqi, ku u zbulua me skaner kokaina që ishte...