Operacionin ‘Porositësi/ Zbardhen emrat e 14 të arrestuarve në Durrës

0
Gjigandi

Një megaoperacion është realizuar në Durrës, ku në pranga ranë 14 persona dhe 5 të tjerë u shpallën në kërkim.

Sakaq janë bërë publike dhe emrat e të arrestuarve dhe të shpallurve në kërkim:

 • Gentjan Beqiraj
 • Indrit Beqiraj
 • Flamur Bejko
 • Pellumb Hoxha
 • Idajet Hoxha
 • Armand Dalipi (Daka)
 • Fatjon Myrta
 • Blerim Elezi
 • Gentian Sheshi
 • Kujtim Deliallisi
 • Albano Hajdari
 • Fatjon Hajdari
 • Armando Lama
 • Altin Celami
 • Ilirjan Feçi – i arrestuar më parë, në kuadër të operacionit “Golden Bullet”.

Të shpallur në kërkim: Agron Bejdolli, Aleksander Laho alias Pellumb Muharremi, Dritan Ferra alias Dritan Muça alias Dritan Prifti, Alban Skonja, Kevin Zeneli alias Kevin Suçi.

Kasander Noga – i arrestuar në Belgjikë./bw

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu