19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Porositesi

Etiketim: porositesi

Lirohen papritur porositesi dhe ndihmesi i atentatit ndaj Artan Cukut –...

0
Gjykata ne Greqi ka liruar bashkëpunëtorin e vra.sjes se ish-kryekomisarit Artan Cuku. Shtetasi Kristaq Leci u arrestua në Greqi më datë 12 gusht...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS