Emri+Foto/ Kush është 23-vjeçari i cili paguhet për ekzekutime nga Kasandër Noga

0
Gjigandi

Kevin Zeneli, 23-vjeç është i riu i cili ka porositur dy vëllezërit, Indrit dhe Gentian Beqirajt për të kryer vrasje.

Burime për median bëjnë me dije se i riu është i besuar i Kasandër Nogës, (i arrestuar në Belgjikë), i cili merrte nga 50 mijë deri në 150 euro për të kryere një vrasje.

Mësohet se Zeneli është paguar nga Kasandër Noga për të ekzekutuar Geron Hasanbelliun, por plumbi kapi gabimisht Eron Çelën si pasojë e një ngatërrese të objektivit.

Sakaq i riu është urdhëruar dhe për vrasjen e Arben Manecit (Mërkuri) në Durrës në maj të këtij viti.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu