Olivia Culpo pa sytjena në rrugë

0
71

Ajo kurrë nuk bën  hapin e gabuar sa herë del në tapetin e kuq.

Dhe Olivia Culpo vërtetoj se është plotë stil edhe  të hënën derisa u nis për një takim në Los Angelos.

Bukuroshja 27 vjeqare u shfaq me një veshje lëkure pa veshur sytjena./BS

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu