Nje tren i teri ne ngjyre roze si ky nuk keni pare asnjehere – Lajmi i Fundit – Lajme

0
125
Gjigandi

Roza, është ngjyra e preferuar e cdo vajze. Ajo nis që në vogëlsi kur zgjedhim vetëm ngjyrën rozë në veshje, në lodra, në dekore ditëlindjesh etj. Si të mos mungonte tashmë kemi dhe një mjet transporti në ngjyrë rozë. Ju prezantojmë me trenin e dekoruar në ngjyrë rozë. Do tju pelqente të bënit një xhiro? Fillimisht, hidhni një sy  pamjes së tij të brendshme: Stili i Barbit në tren është dizenjuar nga kompania Kirby Design . Nëse u dashurove me këtë stil dhe dëshiron të besh një xhiro, mund të presësh biletën në këtë stend e cila është dekoruar përsëri në ngjyra pastel, me stil të vjetër por shume tërheqës. Në udhëtimin e rradhës drejt Londrës, mos harroni të planifikoni dhe një udhëtim me këtë tren. Udhëtim të mbarë!

Lexo edhe:  Fakte interesante, nga fisi i fundit i epokes se gurit

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu