Një javë pas tërmetit të fuqishëm, lëkundet përsëri vendi – Lajmi i Fundit – Lajme

0
Gjigandi

Një tjetër tërmet është regjistruar sot në vendin tonë. Raportohet se tërmeti ishte me magnitudë 3.1 ballë të shkallës rihter.

Mësohet se epiqendra ka qenë sërish në detin Adriatik, 4 km nga Durrësi dhe 35 km nga Tirana.

loading…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu