34.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Termetit

Etiketim: termetit

Berisha publikon videon: Qytetari tenton t’i vërë flakën vetes me benzinë...

0
Ish-kryeministri Sali Berisha publikon një video të regjistruar sipas tij në Vorë, ku një qytetar te nton t’i vërë f lakën vetes me benzinë...

Lëkundet sërish toka në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra e tërmetit

0
Tronditet sërish Shqipëria e Mesme. Lëkundje të reja tërmeti janë ndjerë këtë pasdite. Epiqendra ka qenë në detin Adriatik. Sipas Qendrës Europiane Mesdhetare Sizmologjike (EMSC),...

Rindërtimi pas tërmetit/ “Rrënjë shqiptare” ndërtojnë një tjetër shtëpi

0
Pas rindërtimit të shtëpive të reja në Likesh të Shijakut, organizata Rrënjët Shqiptare dhe gazetari Marin Mema i dorëzuan çelësat e shtëpisë së re...

Në çadër të sëmurë, 76-vjeçari tregon tmerret e tërmetit dhe lënien...

0
Çifti i të moshuarve Allmuça prej nëntorit qëndron në çadër për shkak të dëmeve të tërmetit. Në pritje të rindërtimit të baneës, së shpallur...

Dridhet Shqipëria, ja ku ishte epiqendra e tërmetit dhe sa ishte...

0
Një tërmet me magnitutë 3.2 i shkallës rihter është ndjerë mëngjesin e sotëm. Sipas Qendrës Evropiane të Tërmeteve, bëhet me dije se epiqendra e lëkundjeve...

Cakaj vizitë në Slloveni: Mirënjohës për mbështetjen pas tërmetit dhe gjatë...

0
Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, gjatë vizitës së tij zyrtare në Slloveni, është takuar edhe me Ministrin e...

6 muaj në çadër prej tërmetit me të vëllanë të paralizuar,...

0
Në Shqipëri, pasojat e tërmetit të 26 nëntorit vazhdojnë të mbajnë shumë banorë në gjendje të rënduar ekonomike dhe shëndetësore. Durrësi dhe fshatrat përreth tij...

Hetime për bonusin e qirasë/ Një familje në Dajt nuk e...

0
Banesa e familjes Almeta u shpall e pabanueshme nga tërmeti i 26 nëntorit. Por kur pesë anëtarët e familjes aplikuan dhe kërkuan bonus qiraje,...

Foto/ Rrugë të çara dhe ndërtesa të dëmtuara, ja pamjet nga...

0
Të dielën Turqia u godit nga një tërmet i fuqishëm më magnitudë 5.7 të shkallës rihter ku fatkeqësisht shënoi edhe viktima. Në mediat...

Sizmologu: Paslëkundjet e tërmetit do të vijojnë, mos hyni në banesat...

0
Sizmologu Llambro Duni tha në një lidhje telefonike për “News24” se lëkundjet e tërmetit të regjistruara gjatë kësaj të hëne janë paslëkundje të tërmetit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS