fbpx
12 C
Tirana
Wednesday, June 3, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Fuqishëm

Etiketim: fuqishëm

Vaji i origanos, antibiotiku më i fuqishëm natyral

0
Shumë njerëz janë në kërkim të mënyrave natyrale të shërimi të problemeve të tyre shëndetësore dhe mënyra të tilla ekzistojnë, prandaj vetëm duhet ditur...

Antibiotiku më i fuqishëm natyror, vret çdo virus

0
Si mjalti ashtu edhe hudhra kanë veti të fuqishme antibiotike që konsolidojnë sistemin tuaj imunitar. Nga njëra anë, përfitimet e mjaltit me ujë të nxehtë...

Receta/ Antibiotiku më i fuqishëm natyror! Përzjeria e mjaltit me hudhrën...

0
Si mjalti ashtu edhe hudhra kanë veti të fuqishme antibiotike që konsolidojnë sistemin tuaj imunitar. Nga njëra anë, përfitimet e mjaltit me ujë të...

“Njerëzit që vishen mirë ndihen më të fuqishëm”

0
Edhe pse shprehja thotë ‘Mos i shiko gunën, por shikoi punën,’ studimet e fundit kanë treguar se lidhja midis këtyre të dyjave qenka më...

Këta dy artikujt të fuqishëm pastrojnë trupin nga viruset dhe helmet,...

0
Kanë më shumë proteina se mishi i pulës, mishi i gjedhit dhe vezët. Dhe ajo që është posaçërisht e rëndësishme – këtë proteinë e...

Çaj i fuqishëm nga kufirma: Çfarë mund të shërojë një filxhan...

0
Kufirma është bimë e cila që nga lashtësia mbron nga problemet e ndryshme shëndetësore, ndërsa njëherësh është edhe ilaçi i vetëm popullor i cili...

Ja aq e re është nëna e sportistes së njohur të...

0
Ka potencial për të arritur shumë në rrafshin ndërkombëtar. Është gjilanasja, karateistja e mirënjohur Fortesa Orana, reprezentuese e Kosovës, e cila synon që një...

13 këshillat më të mira për një seks më të fuqishëm,...

0
Por nëse penisi i njeriut nuk është i ngritur, atëherë burri nuk është fare i pafuqishëm. Ai mund të kënaqë partnerin e tij në...

Shurup i bërë vetë që bashkon pesë përbërësit më të fuqishëm...

0
Ky ilaç këshillohen kur është bërë diagnoza pa asnjë simptome shqetësuese Shurupet e kollës të blerë në barnatore shpesh përfliten për kimikate dhe përbërës të...

Tërmeti i fuqishëm shkatërron tre fshatra, 5 të vdekur dhe 120...

0
Një tërmet i fuqishmë me magnitutë 5.8 ka shkaktuar vdekjen e të paktën 5 personave dhe plagosjen e 120 të tjerëve. Tërmeti ra në orën...