Njё tjetёr kёngё pёr COVID-19, Ray Ray publikon “Corona”

0
11
Gjigandi

Kohёt e fundit kemi parё se pandemia e virusit korona ёshtё kthyer nё “inspirim” pёr shumё artistё, duke krijuar kёngё dhe duke shfaqur kreativitetin e tyre, shkruan Bota Sot.

I tillё ёshtё edhe kёngetari Ray Ray i cili sot ka publikuar kёngёn e tij tё titulluar “Corona”, kёngё kjo e cila u shoqёrua edhe me videoklip.

Kujtojmё qё para dy muajsh artisti publikoi kёngёn “Probleme” e cila pati shumё suksese. /Botasot/

 

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu