Nick Jonas e quan Priyanka Chopra personin më të mrekullueshëm në mesazhin e ditëlindjes

0
Gjigandi

Nick Jonas ka ndarë një mesazh të mrekullueshëm për bashkëshorten e tij Priyanka Chopra, për nder të ditëlindjes së 38-të. Ylli i Jonas Brothers, 27 vjeç, shkroi: Mund të shikoja në sytë e tu përgjithmonë.

Te dua bebi. Ju jeni personi më i kujdesshëm dhe i mrekullueshëm që kam takuar ndonjëherë. Jam shumë mirënjohës që gjetëm njëri-tjetrin.  Gëzuar ditëlindjen bukuroshe.

Çifti janë martuar që nga dhjetori i vitit 2018, pasi kishin dy ceremoni për të festuar dashurinë e tyre.  Nick dhe Priyanka patën një ceremoni perëndimore, si dhe një martesë tradicionale hindu në Indi, e cila u festua për disa ditë.

Nick Jonas profilin e të cilit e ndjekin 29.8 milion njerëz, në dy vjetorin e lidhjes së tyre, i cili ishte në muajin maj, pati shkruar: “Kjo grua e bukur dhe unë shkuam në vitin e dytë të lidhjes sonë. Kanë qenë dy vitet më të mira të jetës sime, dhe mendoj se është bekim i jashtëzakonshëm ta kaloj pjesën tjetër të jetës time me të.

Te dua ZEMER.  Gëzuar dy vjetori”.

Ndërsa Priyanka shkroi: “Çdo ditë që nga atëherë, je ti që më ke sjellë gëzim dhe lumturi të pafund. Te dua @nickjonas”.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu