Na kishte shpëtuar: detaji ‘dirty’ në fustanin e Irini Qirjako!

0
14
Gjigandi

Kohë më parë, këngëtarja e muzikës së polifonisë labe, Irini Qirjaku bleu një fustan që i pëlqeu shumë në Greqi.

Artistja mendoi që veshjen e sapoblerë ta bëjë pjesë të garderobës së saj në videoklipin ‘Nuse moj sorkadhe’, por pa e ditur se në fustan ishte e stampuar një aktore ‘pornostare’.

Gjatë një interviste në programin ‘Mes yjesh’ në Ora News, Qirjako ceku me humor edhe incidentin e ndodhur me fustanin.

‘E bleva në Greqi dhe e vesha. Në fakt detajin e vuri re vajza ime, por ajo s’e ka problem fare. Pasi doli videoklipi e mësova se çfarê ishte stampuar në bluzën time. Por le të jem dhe unë me kohën thash’; u shpreh Irini, e cila duket se e ka marrë me shumë sportivitet incidentin naiv me fustanin e saj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu