Gjigandi
Ballina VIP Mozzik publikon këngën e re “Dhelpër Dinake”

Mozzik publikon këngën e re “Dhelpër Dinake”

0
56

Reperi i njohur, Mozzik sapo ka lansuar projektin e tij më të ri.

Kënga e cila mban titullin “Dhelpër Dinake”, është vizuelizuar edhe me videoklip.

Kënga flet për një lidhje dashurie e cila nuk ka funksionuar siç duhet.

Kujtojmë faktin se nuk ka shumë kohë që Mozzik është ndarë nga Loredana, dhe ndoshta kënga në fjalë flet pikërisht për atë.

Megjithatë a do të pëlqehet kënga e re nga fansat e Mozzik, do ta shohim ditëve në vijim … 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu