Melinda shfaqet seksi nga karantina

0
45
blank
Gjigandi

Reperja Melinda Ademi po vazhdon që të jetë e vetizoluar në këto ditë të pandemisë së koronavirusit

Reperja, e cila shquhet edhe për format e saj seksi ka muaj që nuk ka realizuar këngë të re por që pas pandemisë sigurisht se ajo do të vije me hite të reja.

E ajo ka postuar një foto në Instagram ku shfaqet me veshje sportive dhe tregon belin e saj të hollë.

Ndryshe, Melinda gjatë kohës së pandemisë më shumë ka qenë aktive në tiktok se sa në rrjetet tjera sociale. 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu