Mbetet gojëhapur, Dojna Mema gjen sozinë e saj

0
46
Gjigandi

Dojna Mema është jo vetëm një nga moderatoret më të suksesshme në ekranin shqiptar e që ka drejtuar disa lloj formatesh, por edhe ndër më bukuroshet. 

E pikërisht një bukuri si të Dojnës ka edhe aktorja italiane Alice Pagani.

Ngjashmërinë mes tyre e ka vënë re vetë moderatorja e cila ka postuar një video të Alices në Instastory.

Dojna e shoqëron postimin me emoji të shokuar duke treguar se vërtet ka mbetur gojëhapur nga ngjashmëria mes tyre.

Sytë bojëqielli dhe modeli i njëjtë i flokëve bëjnë që dy vajzat të duken identike.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu