18.5 C
Tirana
E shtunë, 1 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Gjen

Etiketim: gjen

Policia gjen kohë të sqarojë kohën kur janë bërë videot por...

0
Policia Kufitare ka reaguar në lidhje me videon e publikuar ku nga disa media, ku një person shfaqet me “jet ski” në bregdetin e...

KPA kërkon për pasurinë e gjyqtares Rilinda Selimi, kur nuk gjen...

0
Gjyqtarja Rilinda Selimi  u  shkarkua ditën e sotme nga KPA mbi bazën e një supozimi. Sipas organit të drejtësisë  Selimi u largua nga sistemi...

Sara Carbonero ‘fshin’ plotësisht Casillas, gjen dashurinë te këngëtari i radhës

0
Sara Carbonero dhe Nacho Taboada janë "kapur mat", gjatë një takimi sekret në Madrid. Mediat iberike kanë publikuar fotot e daljes natën të gazetares...

Pas 16-orësh i humbur në Llogara, turisti francez e gjen rrugën...

0
E nisi aventurën i vetëm dhe ia doli pas rreth 16 orësh. Kështu ka ndodhur me një turist francez, i cili ditën e djeshme...

ZYRTARE! Chelsea gjen pronarin e ri amerikan, Abramovic e shet për...

0
Marrëveshja e propozuar, e shpallur nga klubi përmes një deklarate në orët e para të mëngjesit të së shtunës, duhet të miratohet nga Qeveria...
Ylli i filmit Luke Evans gjen dashurinë e vërtetë, zbulohet se ka nisur lidhjen me dizajnerin spa…

Ylli i filmit Luke Evans gjen dashurinë e vërtetë, zbulohet se...

0
Luke Evans ka gjetur më në fund dashurinë e vërtetë.Ylli i filmit është njohur me Fran Tomas, një dizajner grafik, me të cilin u...

“Dera trokiti, por nuk ishte askush”, Hoxha gjen zarfin me 500...

0
Imami i xhamisë së qytetit të Klinës, Blerim Musliu, ka gjetur një zarf me 500 euro te dera e shtëpisë së tij.Lajmin e ka...

Arrestohet 32-vjeçari në Mirditë, policia i gjen kanabis dhe një valixhe...

0
Një 32-vjeçar, pronar i një lokali në Mirditë është arrestuar.Gjatë kontrollit të ushtruar nga shërbimet policore në lokalin e tij, tek banaku, i janë...

Hyn në market, mërgimtari nga Vushtrria kur del nuk e gjen...

0
Mërgimtarit Blerim Musa nga Vushtrria i është vjedhur vetura e tipit Audi Q7, të martën e 12 prillit, dy ditë pasi erdhi për pushime...

Vëllai e gjen të vdekur brenda një hoteli në Tiranë, ja...

0
Një shtetas është gjetur I vdekur në një dhomë hoteli në Tiranë.VIktima është gjetur nga vëllai I tij në një hotel në rrugën "Frosina...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS