Linda Halimi publikon projektin e ri “Better You”

0
18
Gjigandi

Këngëtarja e njohur, Linda Halimi ka publikuar projektin e ri “Better  You”.

Kënga erdhi edhe vetëm në versionin audio, pasi për shkak të pandemisë Covid-19 nuk kishte mundësi të realizonte bashkë me videoklip.

Përmes postimi  në Instagram tha se këtë këngë e ka realizuar me shumë dashuri dhe me njerëz të mrekullueshëm.

“Do të dëshiroja që të kisha realizuar videoklipin, por ne jemi duke jetuar në kohëra të vështira dhe shpresoj që shumë shpejt të mund të sjell edhe videon. Por për momentin do të doja të ju shoh juve duke realizuar video dhe të m’i dërgoni mua, unë do t’i postoj”, u shpreh Linda.

Ndryshe, kujtojmë që Linda është e martuar dhe prej vitesh jeton në Amerikë.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu