Ledri Vula publikon videoklipin ‘Gjiganta’

0
17
Gjigandi

Ledri ka lansuar klipin e fundit nga albumi ‘10/10’.

Bashkëpunimi mes Ledri Vulës dhe Mc Kreshës ‘Gjiganta’ ishte nga këngët e pakta që reperi nuk i kishte publikuar një video-klip.

Para pak minutave Vula, shpërndau edhe klipin e fundit nga albumi ‘10/10’, me çfarë e përmbylli me stil këtë cikël.

Në njoftimin e bërë në Instagram, Ledri theksoi se Mc Kresha ishte nga njerëzit kryesorë të cilët ndikuan në finalizimin e këtij albumi. 

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu