Kështu stërvitet e dashura e Ronaldos

0
39
blank
Gjigandi

Ajo po kalon kohë me familjen e saj në Funchal, në Portugali disa javë pasi virusi korona i izoloj brenda shtëpisë.

Dhe Georgina Rodriguez u sigurua që të vazhdoj me rutinën e saj të fitnesit edhe gjatë karantinës, duke ndarë kështu një video stërvitje të premten./Bota sot

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu