Këngëtari Sadik Ukaj vjen me coverin “Boma hallall moj nanë”

0
17
Gjigandi

Ashtu si dhe kishte paralajmëruar artisti Sadik Ukaj sapo ka ardhur me projektin më të ri muzikor i cili është një cover.

“Boma hallall moj nanë” (Kënga e Smajl Puraj) vjen mjaft bukur interpretuar nga këngëtari dhe grupi Royal me origjinë nga Ulqini por që jeton në Amerikë e ku mund ta dëgjoni e shihni dhe me një super klip realizuar nga Eagle Eye Photography me drejtues Nikolin Dodaj në kanalin youtube mjafton të klikoni.BS

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu