Jonida dhe Romeo bëjnë bujë me videon ku shfaqen duke kërcyer ‘twerk’

0
19
Gjigandi

Edhe Jonida dhe Romeo janë bërë pjesë e fenomenit ‘TikTok’.

Jondia Maliqi dhe Romeo Veshaj ditë më parë konfirmuan ri-bashkimin, dhe tashmë çifti nuk po kursen daljet së bashku në publik.

Në videot e realizuara në Tik Tok, Jonida dhe Romeo janë shfaqur duke bërë ‘twerk’, video që po bën bujë në rrjetet sociale.

Ata fillojnë me një rritëm të ngadaltë dhe më pas ndryshojnë lëvizjet e tyre, Romeo bën ‘twerk’ ndërsa Jonida kërcen prapa tij. 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jonida dhe Romeo😂😍

A post shared by Xing.al (@xing.al) on May 11, 2020 at 8:28am PDT

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu