“Ferrari” i Dhurata Dorës, për 24 orë mbi 1 milion klikime

0
18
Gjigandi

Ajo është një nga këngëtaret më të talentuara dhe pa dyshim më të suksesshme në show bizin shqiptar.

Bëhet fjalë për Dhurata Dorën e cila numëron dhjetëra hite.

E, padyshim edhe projekti i fundit muzikor u bë hit, madje brenda ditës.

‘Ferrari’, brenda një ditë mori mbi 1 milion klikime në Youtube, e këtë sukses artistja e shënon edhe përmes një fotografie të “nxehtë” në Instagram.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu