Erdhi “Nana e Mërgimtarit” nga artisti Klement Tinaj, këngë që të emocionon

0
90
Gjigandi

“Nana e Mërgimtarit” quhet kënga ardhur e kënduar mjaft bukur nga aktori i njohur dhe këngëtari Klement Tinaj.

Muzika e këngës është punuar nga Kreshnik Smajlaj dhe Jaden Hwang, videoklipi punuar nga Mind Control Entertainment, ndërsa të drejtën e publikimit e ka Blue Sky Tv.

Kënga është mjaft e bukur dhe prekëse e do tju bëjë të emocionoheni e ta dëgjoni disa herë.

Artisti i shumë çmimeve si aktor në Amerikë por me origjinë nga Malësia ka dashur të vijë me këtë super projekt.BS

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu