Enca publikon këngën e re “Ku mete”

0
18
Gjigandi

Enca e ka publikuar këngën e re me titull “Ku mete”, e cila vjen e shoqëruar edhe me videoklip.

Ka disa ditë që ajo e ka paralajmëruar këtë këngë dhe më në fund ajo është në dispozicion të publikut.

Sikurse kënga, edhe videoklipi është mjaft i veçantë e edhe kësaj radhe Enca nuk i ka ndalur pozat e ‘nxehta’ në videoklipin e ri. 

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu