EMRAT/ Ja kush janë 4 viktimat e aksidentit në Elbasan dhe të plagosurit – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Janë zbardhur emrat e personave që humbën jetën pasditen e sotme në aksidentin e rëndë që ndodhi në rrugën Papër-Elbasan.
Sipas Policisë, ata janë Jonida Kotorri 30 vjeç, Fatime Hoxha, Fatushe Agolli 68 vjeç, Lumturi Hoxha 58 vjeç.

Ndërkohë që të plagosur kanë mbetur drejtuesi i mjetit Gëzim Kotorrri 55 vjeç dhe shtetasi Oltion Shehi..
Personat e aksidentuar thuhet se i përkasin të njëjtës familje.
Ndërkohë që Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu