10.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Viktimat

Etiketim: viktimat

Mot ekstrem në Afganistan, 124 viktima nga temperaturat e ulëta

0
Të paktën 124 njerëz kanë vdekur nga temperaturat e ulëta në Afganistan gjatë dy javëve të fundit, sipas zyrtarëve talebanë. Rreth 70,000 bagëti ishin zhdukur...

Detaje/ Viktimat të implikuar në vrasjen e një biznesmeni, atentati ishte...

0
Detaje të tjera kanë dalë në dritë në lidhje me atentatin në Vlorë, ku mbetën të vrarë 34-vjeçari Hakim Xhezo dhe 37-vjeçari Shpati Lena. Burime...

Tre viktimat në atentatin e Fushë-Krujës/ Artan Hoxha bën deklaratën e...

0
Ditën e djeshme u shënuan tre viktima, ku Brilant Martinaj, Besmir Hoxha dhe Diklen Vata u ekzekutuan pas një atentati mafioz në mbikalimin e...
Meghan Markle viziton Uvalden, nderon viktimat pas sulmit në një shkollë fillore në Teksas

Meghan Markle viziton Uvalden, nderon viktimat pas sulmit në një shkollë...

0
Meghan Markle, Dukesha e Sussex, bëri një vizitë në një vend përkujtimor për viktimat e përfshira në të shtënat vdekjeprurëse në shkollën fillore në...

“One in Three” – koleksioni që do të ndihmojë viktimat e...

0
Viktimat e dhunës në familje në Kosovë, të cilat janë të strehuara në qendra të dedikuara për to, do të kenë mundësi të aftësohen...

Ulen rastet, rriten viktimat nga COVID në vend/ 604 të shëruar

0
Ministria e Shëndetësisë i bën apel qytetarëve të vaksinohen sa më parë, për të mbrojtur veten dhe shëndetin e të tjerëve.Çdo qytetar mbi 16...

Humbën jetën nga koronavirusi, kush janë dy viktimat e orëve të...

0
Dy viktima në moshë të re u shënuan në orët e fundit në vend, si pasojë e koronavirusit. Njëri është një 27-vjeçar nga Kavaja, dhe...

Në Prishtinë ndizen qirinj për viktimat e Srebrenicës

0
Dy dekada pas luftërave në ish-Jugosllavi mbeten të pa harruara krimet që i kreu Serbia dhe paramilitarët e saj. E vepra më e tmerrshme...

Gara e Jerez – Alex dhe Marc Marquez planifikojnë një gjest...

0
Moto Grand Prix do të fillojë javën e ardhshme. Moto GP merr startin e sezonit 2020 në Spanjë, në Grand Prixin që zhvillohet në pistën...

Dy humbje jete në Spitalin Infektiv, ministria jep detajet për viktimat...

0
Në 24 orët e fundit në vendin tonë kanë humbur jetën 2 persona të prekur nga Covid-19. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, kanë ndërruar jetë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS