E zhdukur prej orësh ,gjendet në një lokal 13-vjeçarja – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Një ngjarje ka alarmuar Tiranën në orët e fundit, ku fillimisht u raportua se dyshohej për një rrëmbim, por më pas ka rezultuar e kundërta.

Burime nga policia bëjnë me dije se vajza është gjendur dhe nuk kishim të bënim me një rrëmbim, por ishte larguar me një grup shoqëror.
Vajza është gjendur në lokal tek Pazari i ri.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu