Momente tensioni/ Ultarsit e Feyenoord përplasen me policinë, në pranga një tifoz holandez

0
9
Gjigandi

Akoma pa nisur ndeshja e Romës dhe Feyenoord dhe janë shënuar incidentet e para të kësaj mbrëmje.

Më anë të një video shihet qartë ku ultrasit e Feyenoord përplasen me policinë.

Siç shihet Policia ndalon një tifoz të Feyenoord dhe në atë moment futen ultrasit duke u përplasur me policinë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu