22.5 C
Tirana
E premte, 19 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Lokal

Etiketim: lokal

Aksident në Lezhë/ Makina del nga rruga dhe përfundon në lokal,...

0
Një aksident ka ndodhur këtë të enjte në aksin e vjetër Lezhë-Milot. Mësohet se një automjet ‘Volksëagen’ ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në...

Lojëra fati në lokal/ Arrestohen 2 persona në Shkodër, procedohen penalisht...

0
Dy persona janë arrestuar dhe nëntë të tjerë janë proceduar penalisht në Shkodër, pasi ushtronin lojëra fati në një lokal. Shtetasit me iniciale E. Z.,...

I ofronte lëndë narkotike klientëve në lokal, shpallet në kërkim 45-vjeçari...

0
Një 45-vjeçar është shpallur në kërkim në Elbasan, pasi në lokalin e tij ofronte për klientët lëndë narkotike të llojit kokainë por edhe organizonte...

Lojëra fati të paligjshme në lokal, pranga 31-vjeçarit në Tiranë

0
Një 31-vjeçar është arrestuar në Tiranë pasi kishte përshtatur lokalin e tij për ushtrimin e paligjshëm të lojërave të fatit.Sipas bluve u arrestua M....

Korçë, 45 vjeçari ndërron jetë në lokal

0
Një 45 vjeçar ka ndërruar jetë papritur në Korçë.Policia njofton se ai ka ndërruar jetë në një lokal dhe dyshohet se shkaqet kanë qenë...

Sherr me disa persona në lokal, plagoset me armë 39-vjeçari

0
Një 39-vjeçar ka mbetur i plagosur në këmbë me armë zjarri pas një konflikti që ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në...

Qëllohet kreu lokal! Kallmet, goditet me armë administratori

0
Një konflikt i nisur një vit me parë, ka çuar sot në plagosjen e Besnik Simonaj 41 vjeç drejtuesi i njesisë administrative Kallmet. Debati...

Ndërhyrjet në lokal shkaktuan shëmbjen e pallatit dhe dy humbje jete,...

0
Policia e Durrësit ka arrestuar shtetasin 44 vjecar A. T., pasi ka ndërhyrë në lokalin e tij ku ka shkaktuar shembjen e pallatit 6-...

Zaptuan plazhin dhe pa distancë në lokal! Gjoba dhe ndjekje penale...

0
Dy administratorë hotelesh në Durrës, Z. F. 61 vjeç dhe H. D. 47 vjeç janë vendosur në hetim për zaptim të sipërfaqes publike me...

Konflikt në lokal në Gramsh, një i arrestuar, një tjetër në...

0
Një konflikt mes disa personave në Gramsh, në kundërshtim me protokollet e sigurisë dhe nën efektin e pijeve alkoolike, ka sjelle prishje të qetësisë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS