E rëndë në Tiranë, 60-vjeçari hidhet nga kati i tetë, i jep fund jetës – Lajmi i Fundit – Lajme

0
103
Gjigandi

Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë të dielë në Fushë Mëzes të Kasharit në Tiranë.     Një burrë rreth 60 vjeç i ka dhënë fund jetës, duke u vetëhedhur nga kati i tetë i banesës ku jetonte. Policia thotë se grupi hetimor ka arritur në vendngjarje dhe po heton për këtë ngjarje.     Njoftimi i policisë:       Tiranë/Informacion Paraprak     Rreth orës 16:00 në Fushë Mëzez Kashar, dyshohet se në kushte të rënduara psikologjike, është vetëhedhur nga kati i 8-të i banesës një shtetas ende i paidentifikuar rreth 60 vjeç,i cili për pasojë ka ndërruar jetë.     Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e trupit të pajetë.

Lexo edhe:  Dritani nuk ishte ish i dashuri im, ai me kanoste – Lajmi i Fundit – Lajme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu