E puth në buzë, Vera Grabocka i shpreh publikisht dashurinë Timo Fllokos

0
87
blank
Gjigandi

Regjisorja Vera Grabocka dhe aktori Timo Flloko, janë martuar shumë vite më parë dhe janë prindër të një vajze, e cila gjithashtu ka krijuar familjen e saj.

Por si rrallë herë, Vera i ka shprehur publikisht dashurinë Timos.

Ajo ka publikuar në rrjetet sociale një video, ku shihet teksa puth në buzë të shoqin.

{“videoid”:”1574497141911″,”type”:50,”ratio”:0.75}

“Dashuria është e vetmja përgjigje”, shkruan ajo.

Çifti janë mjaft të lidhur me njeri tjetrin, ku pavarësisht kalimit të viteve, vijojnë që ta ruajnë dashurinë e tyre.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu