E marta nis me termet, lëkundje 3.5 ballë në Durrës – Lajmi i Fundit – Lajme

0
Gjigandi

Young demonstrators join the International Youth Climate Strike event at the Capitol in Washington, Friday, March 15, 2019. (AP Photo/J. Scott Applewhite)Lëkundje te reja termeti janë ndjerë dhe mëngjesin e kësaj të marte.
Një tërmet me magnitutë 3.5 dhe thellësi 17 km është regjistruar në orën 05:22, me epiqendër 10 km në veri te Durresit.

Lëkundjet e mëngjesit të kësaj të marte janë ndjerë dhe në Vorë, Tiranë, Durrës dhe zonat e tjera përreth.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu