Dua Lipa shfaqet me sytjena

0
107
blank
Gjigandi

Dua Lipa shfaqet e tonifikuar me një veshje të verdhë, me disa pamje nga klipi i ri “Don’t Start Now”.

Klipi i saj i ri flet rreth një marrëdhënie nga e kaluara.

Fituesja e Award dukej e bujshme me sytjena të verdhë me shirita të shumfishtë dhe me xhinse me këmbë të gjera./BS

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu