Candice Swanpoel ua mori sytë të gjithëve

0
83
blank
Gjigandi

Ajo është themeluese e linjës popullore të rrobave të banjos Topic C dhe organizatës jofitimprurëse, Mothers2Mothers.

Dhe tani Candice Swanpoel u shfaq në CFDA Vogue Fashion Fund Awards në New York.

Supermodelja 31 vjeqare mahniti të gjithë me fustanin prej mëndafshi me një lule vjollce në flokët e saj./BS

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu