Bora Zemani provokon keq, ekspozon format bombastike

0
22
blank
Gjigandi

Moderatorja Bora Zemani është e njohur për pamjen dhe hijeshinë e saj.

Por së fundmi ajo ka provokuar keqaz, me disa fotografi ku nxjerr në pah format bombastike.

Me sytë drejtuar nga qielli, Bora ka pozuar me bikini të zeza në det.

Fotografi mjaft të nxehta, ku moderatorja shihet në top formëm, çka ka bërë që të vërshojnë komentet dhe vlerësimet ndaj saj.

Moderatorja është nënë e një djali si fryt i martesës së dështuar me DJ Vin Veli, ndërsa aktualisht është në një lidhje me aktorin e humorit Donaldo Veshaj. 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu