fbpx
26 C
Tirana
Thursday, June 4, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bora

Etiketim: Bora

Bora Zemani provokon keq, ekspozon format bombastike

0
Moderatorja Bora Zemani është e njohur për pamjen dhe hijeshinë e saj. Por së fundmi ajo ka provokuar keqaz, me disa fotografi ku nxjerr në...

Zyrtarizohet lidhja e dashurisë, Bora Zemani drekon me familjen e Donald...

0
Donald Veshaj dhe Bora Zemani janë një nga çiftet më të përfolur në media për lidhjen e tyre të dashurisë. Pas 1 viti, lidhja e...

Bora e parë paralizon qarkullimin në Teheran

0
Reshjet e para të borës në kryeqytetin e Iranit, Teheran, kanë paralizuar qarkullimin rrugor në arteriet kryesore të qytetit. Reshjet, të cilat filluan në orët...

Bora Zemani paska sozi këngëtaren me famë botërore

0
Nuk e dimë nëse e keni vënë re, por Bora Zemani ka një ngjashmëri të madhe me një ndër këngëtaret më të suksesshme të...

Dimër i parakohshëm në ShBA, bora shkakton viktima dhe anulim fluturimesh

0
Masat e ftohta të ajrit, të ardhura nga Arktiku, janë sjellë temperatura shumë të ulëta dhe reshje të mëdha të borës në disa pjesë...

Bora në Çikago çon në telashe të udhëtimit ajror

0
Reshjet e dëborës në Midwest janë duke marrë numrin e saj për udhëtimet ajrore në Chicikago, ndërsa një aeroplan duke provuar të zbarkojë në...

Bora mbulon Chicagon

0
Një ‘shpërthim’ dimëror i motit me borë goditi zonën e Chikagos të enjten, duke pasur deri në 7 inç borë në disa vende. Chicago kishte...