Bora dhe Donaldi zbulojnë detaje nga ribashkimi

0
Gjigandi

Pak më herët, Bora publikoi një foto me Donaldin dhe konformoi zyrtarisht lidhjen. Ndërkohë, tani është publikuar edhe promoja e intervistës së moderatores nga vëllezërit Veshaj.

Duket se Bora ka folur për gjithçka, duke u ndalur veçanërisht te raporti me Donaldin. Madje, kur bëhet fjalë për vështirësitë në çift, ky i fundit në një moment shprehet: “Më shumë ziheshim se loznim, më shumë ziheshim se flisnim, një fjalë të mirë nuk ia thonim njëri-tjetrit”.

Sa i përket ribashkimit, aktori ka zbuluar se ka qenë ai që e ka marrë hapin e parë duke i shkruar Borës.

Kujtojmë që çifti prej disa muajsh janë përfolur se janë bashkë, por asnjëri prej tyre nuk e ka pranuar. Ndonëse janë fotografuar bashkë në vende të ndryshme, duhet të vinte ky moment që të gjithë të kuptonin si qendron e vërteta.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu