BMW M135i më e vogël, ndoshta një zgjedhje e mirë për vendet urbane

0
19
blank
Gjigandi

Dhe ndërsa pritej që Audi A3 të ishte e para në listë, BMW ofron një bazë interesante.

BMW M135i është një makinë e shkëlqyeshme, për vendet urbane.

Me disa ndryshime të dukshme, tashmë kjo makinë është kthyer në modelin më të përshtatshëm nga njerëzit që jetojnë nëpër qytete, ku rrugët janë të mbingarkuara dhe ka më pak hapësirë për parking.

Motori i kësaj makine me turbina prodhon 306 kuaj fuqi, dhe mund të arrijë shpejtësinë nga 0 në 100km/h për vetëm 4.8 sekonda.

Çmimi i kësaj makine thuhet të jetë afërsisht 30 mijë euro.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu