fbpx
26 C
Tirana
Saturday, June 6, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Vendet

Etiketim: Vendet

Ambasadori italian: U takova me Ramën, u bisedua mbi çështjet kryesore...

0
Përmes një postimi në Twitter, ambasadori italian në Shqipëri, Fabrizio Bucci ka bërë me dije takimin e tij me kryeministrin Rama. Ai shkruan se u...

Nasto: 20% e bizneseve kanë falimentuar, 120 mijë punonjës humbën vendet...

0
Bizneset e vogla dhe të mesme janë ndër më të goditurat nga pandemia Covid-19. I ftuar në emisionin Ditë e Re me gazetarët Ariola Shehu...

Kufijtë në Evropë hapen në qershor, vendet jashtë BE duhet të...

0
Bashkimi Europian do të mbajë të mbyllur kufijtë me vendet që nuk janë pjesë e Unionit të paktën deri në 15 qershor. Në përgjigje të...

Shqipëria, ndër vendet me varësi më të lartë nga turizmi në...

0
Shqipëria vlerësohet si një nga shtetet që do ta vuajë më shumë pandeminë e Covid-19 në ekonominë e saj, me një rënie që varion...

Në vendet myslimane kanceri nuk konsiderohet si sëmundje serioze, ata kanë...

0
Në vendet myslimane kanceri nuk konsiderohet si sëmundje serioze, ata kanë formulën për kurimin e saj Në faqen e Alexander Chernigovsky në Facebook, u shfaq...

Këto janë 14 vendet ku mund të udhëtoni pa vizë me...

0
Këto janë 14 vendet ku mund të udhëtoni pa vizë me pasaportë të Kosovës | SHQIP Shtetet në të cilat Kosova ka drejtë të udhëtojë...

Është koha për t’u kthyer në vendet e punës: Pesë top-veshje...

0
Ngadalë, por sigurt, jeta po kthehet në rrjedha normale Shumica e njerëzve po kthehet në vendet e tyre të punës dhe po ndërpritet periudha e...

Këto janë pesë vendet më të goditura nga Covid-19 në botë

0
Virusi i ri Covid-19 ka infektuar më tepër se 3.4 milionë njerëz në të gjithë botën dhe ka marr jetën e të paktën 243.000...

4 vendet ku nuk po ndalet futbolli, pavarësisht pandemisë

0
Më shumë se gjysma e botës është “ngujuar” në shtëpi për shkak të pandemisë globale që është zyrtarizuar që në mars nga OBSH (Organizata...

Turqia po i kthen luftëtarët e huaj në vendet e origjinës

0
Turqia e ka dëbuar në Shtetet e Bashkuara, një shtetas amerikan, i dyshuar si pjesëtar i grupit militant ekstremist, Shteti Islamik. Transferimi i tij për...