fbpx
15 C
Tirana
Wednesday, June 3, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet BMW

Etiketim: BMW

BMW Serie 5 vjen me shumë risi

0
Një nga makinat më të njohura në botë është ridizajnuar plotësisht. Nga jashtë, ndryshimet nuk janë shumë të mëdha, por makina ka tashmë një...

BMW Serie 5 vjen me shumë risi

0
Një nga makinat më të njohura në botë është ridizajnuar plotësisht. Nga jashtë, ndryshimet nuk janë shumë të mëdha, por makina ka tashmë një...

Konfirmohet data e prezantimit të BMW M3 dhe M4, tregohet edhe...

0
Shefi i BMW është shfaqur sërish, ka treguar më në fund kur do të prezantohen modelet M3 dhe M4 BMW ka nisur të hapë veprimtarinë...

Makina më e madhe SUV nga BMW nuk do ta ketë...

0
Në përditësimet që do t’i pësojë X7, nuk përfshihet edhe ky tretman BMW e ofron tretmanin M Performance për të gjitha modelet, por makinës më...

BMW M5 vs McLaren 720 S: Garë shpejtësie “dhëmbë për dhëmbë”,...

0
Loja e garave ka evoluar në mënyrë të konsiderueshme përgjatë dekadës së fundit, falë makinave elektrike. Gara e sotme, në veçanti tërhoq interesin, jo për...