Bleonah ylli shqiptar në Suedi gati projektin në gjuhën angleze

0
Gjigandi

“Vajza ime Bleonah Hasani së shpejti me këngën e saj më të re në gjuhën angleze ” Honest ”.

Ky është statusi i babait të super talentit shqiptar që jeton në Suedi, Bleona Hasani, ku paralajmëron një super projekt tashmë në gjuhën angleze, dhe pritet të vij shumë shpejt me një klip, e që parashikimet duke parë vokalin e saj flasin për një super hit.

Ndryshe Bleonah që do të quhet kështu tani në emrin artistik e cila është një adoleshente shqiptare me origjinë nga Kosova pëlqehet dhe është vlerësuar shumë edhe nga artistët internacionalë.

Mësojmë se këngën më të re po e realizon produksioni i huaj Jeminmusic, e pritja është e madhe duke parë kështu një yll të ri shqiptar që ka nisur të shkëlqejë në industrinë e huaj muzikore.BS.

 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu