Albulena publikon këngën “Arsye”

0
120
Gjigandi

Këngëtarja Albulena Jashari ka publikuar këngën e saj më të re, të titulluar “Arsye”.

Këngën Albulena e ka sjellë edhe me videoklip, në të cilin duket mjaft bukur dhe me stil, shkruan “Bota sot”.

Lexo edhe:  Nuk po tallemi me ju: Nike solli në treg atletet me ujë të bekuar nga lumi Jordan

Tekstin e këngës e ka shkruar vetë Albulena, muzikën, Big Deal Records, videoklipi është realizuar nga FullMoon Production, Klaudia Shehu, ndërsa për veshjen është përkujdesur Armira Hoti e për grimin dhe flokët Salloni Greta.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu