Ajdini me Osnabruckun nuk ia dalin ndaj Hannoverit

0
18
blank
Gjigandi

Futbollisti shqiptar, Bashkim Ajdini, me ekipin e VfL Osnabruck mbeten pa pikë në fushën e tyre. 

Osnabruck pësoi humbje me rezultat 4:2 nga Hannoveri, në javë e 27-të të Bundesliga II.  

Për Osnabruck shënuan: Cesay (6′-nga penalltia), Amenyido (47′) dhe për Hannoverin van Aken (11′-autogol), Ducksc (75′-nga penalltia e 80′), Haraguchi (85′). 

Osnabruck është në vend të 13-të me 30 pikë dhe Hannover është i 9-ti me 35 sosh. Florent Muslija qëndrojë në bankë dhe nuk ka luajt asnjë minutë për Hannoverin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu