27.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Hannoverit

Etiketim: Hannoverit

Paçarada – trim i ndeshjes, asiston për fitoren e Sandhausenit ndaj...

0
Mbrojtësi i  kombëtares së Kosovës, Leart Paçarada, tregoi lojë të madhe dhe është prej me të merituarve për fitoren bindëse të Sandhausenit me rezultat...

Ajdini me Osnabruckun nuk ia dalin ndaj Hannoverit

0
Futbollisti shqiptar, Bashkim Ajdini, me ekipin e VfL Osnabruck mbeten pa pikë në fushën e tyre.  Osnabruck pësoi humbje me rezultat 4:2 nga Hannoveri, në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS