Paçarada me Sandhausenin ndahen baras me Regensburgun

0
18
blank
Gjigandi

Reprezentuesi i Kosovës, Leart Paçarada, me ekipin e Sandhausenit, nuk arritën më shumë se një pikë në konak të tyre.

Sandhausen ndahet baras (0:0) me Regensburgun, në ndeshjen e javës së 27-të të Bundesliga II. 

Një ndeshje e nivelizuar, ndërsa sulmuesit qoftë të njërës palë dhe skuadrës tjetër nuk u treguan të shkathtë për të shënuar. 

Mbrojtësi Paçarada bëri lojë të mirë por nuk ia dolën të shënojnë fitore, ku iu duhej më shumë se kurrë në luftë për ekzistencë. Besar Halimi nuk u aktivizua asnjë minutë për Sandhausenin.
Sandhausen është në vend të 14-të me 30 pikë dhe Regensburg në të dhjetin me 34 sosh.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu