26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Baras

Etiketim: baras

Atalanta ndahet baras me Veronën

0
Është mbyllur në barazim 1:1 ndeshja e vlefshme për javën  e 34-t të Serisë A mes Verona-s dhe Atalanta-s. Pas një pjese të parë të...

Baras në Newcastle

0
Dy barazime në dy sfidat e para të së dielës të vlefshme për javën e 33-të të Premier League. Në St James Park, Newcastle që...

Baras në Ferizaj, Ballkani -5 nga lideri!

0
Ballkani nga Theranda ishte shumë afër fitores, por i rrëshqiti në 11 minuta e fundit, duke luajtur baras (1:1) me Ferizajn, në takimin që...

Athletic – Atletico ndahen baras

0
Athletic Bilbao dhe Atletico Madridi ndahen baras (1:1), në ndeshjen e javës së 28-të të Kampionatit të Spanjës në futboll.  Te dyja skuadrat fituan nga...

Baras në Prishtinë

0
Ballkani nga Theranda ka luajtur baras (0:0) në Prishtinë me Flamurtarin, në takimin e javës së 24-të të Superligës së Kosovës në futboll. Te dyja...

Paçarada me Sandhausenin ndahen baras me Regensburgun

0
Reprezentuesi i Kosovës, Leart Paçarada, me ekipin e Sandhausenit, nuk arritën më shumë se një pikë në konak të tyre. Sandhausen ndahet baras (0:0) me...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS