Vriten babë e bir në Dibër, u qëlluan nga djali i familjes – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Bilanc tragjik pas sherrit mes familjes së dy vëllezërve në Xibër të Dibrës.
Babë e bir mësohet se kanë mbetur të vdekur pas sherrit ne familje.

Dy vellezerit jane konfliktuar mes tyre, babi ka nderhyre per te shuar sherrin, por jane qelluar me arme.
Ata kane mbetur te plagosur rende dhe me pas kane humbur jeten rruges per ne spital.
Viktimat mësohet se janë me mbiemrin Dakuci.
I gjithë sherri mësohet se ka ndodhur për shkak të tokës.
Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.
Per shkak te largesise dhe mos pasjes se te dhenave nga policia, informacionet ne lidhje me kete lajm jane ne perditesim te vazhdueshem.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu