14.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Babë

Etiketim: babë

Dikur lojtar i madh në ish Jugosllavi, ja çfarë bëjnë sot...

0
Kosova si gjithmonë është gurrë e pashtershme e futbollistëve të talentuar. Në periudha të ndryshme ka pasur emra të mëdhenj të futbollit në vendin tonë...

Shënohet vatër e re me Covid-19, infektohen babë e bir

0
9 rastet e reja në Fier sot kanë shënuar një vatër e re te lagjja “Konferencë e Pezës”. Të infektuar me Covid-19 kanë rezultuar babë...

Fieri shënon 9 raste të reja me koronavirus, mes tyre babë...

0
Janë 9 raste të reja në Fier të bëra tashmë zyrtare në të dhënat e Ministrisë së Shëndetësisë. Sipas burimeve thuhet se një vatër...

Sherr në Devoll, 28-vjeçari thyen masën e sigurisë dhe konfliktohet me...

0
Një 28-vjeçar është arrestuar nga Policia e Devollit, pasi ka thyer masën e sigurisë dhe është konfliktuar me dy shtetas të tjerë. Njoftimi i...

Labi uron babain për ditëlindje dhe pensionim: Ta pash hajrin babë

0
Sot feston ditëlindjen babai i këngëtarit të mirënjohur, Labinot Tahiri. Këtë e bëri të ditur Labi përmes një statusi në Facebook, ku përveç që e...

Oficeri shqiptar kthehet në hero, shpëton babë e bir afrikano-amerikanë në...

0
Në një kohë ku SHBA-të ‘vlonin’ nga protestat kundër dhunës se policisë dhe vrasjes së afrikano-amerikanit George Floyd, një shqiptar me detyrë oficer policie...

Durrës/ Shpërndanin kokainë, përfundojnë në pranga babë e bir

0
Arrestohen në flagrancë 2 shtetas dhe procedohet në gjendje të lirë 1 tjetër pasi u kapën duke shpërndarë lëndë narkotike të llojit kokainë në...

Makina humb kontrollin, aksidentohen babë e bir që po ecnin në...

0
Një aksident ka ndodhur në qytetin e Korçës ku një automjet ka humbur kontrollin dhe për pasojë ka aksidentuar dy këmbësorë. Të plagosur mbetën...

Vedat Muriqit iu ka bërë djali shok, babë e bir të...

0
Vedat Muriqi konsiderohet si yll i ekipit turk Fenerbahçes, por edhe i Kombëtares së Kosovës. Futbollisti krahas sukseseve në karrierë është edhe një bashkëshort dhe...

Babë dhe bir, Adriatik dhe Arvanit Lota sjellin super coverin

0
Në këtë kohë ku e gjithë bota është izoluar nevoja për muzikë të mirë të qetëson shpirtin. E versionin cover të këngës "Qa me bo"...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS